Juuksepikendused

juuksepikendused
Oma juustele saad lisada pikkust või tihedust vaid kahe tunniga! Loomuliku tulemuse tagab juuste pikendamine naturaalsete juustega. Pakume nii keratiinkinnitusega kui ka teip-juuksepikendusi.

Juuksepikendused ei kahjusta oma juukseid ja püsivad kenad mitmeid kuid, olenevalt sellest kuidas neid hooldatakse.

Saada oma foto salong@mariness.ee ja saad juuksepikenduste hinnapakkumise!

Keratiin-juuksepikendused
juustepikenduste värvivalik
Juuste pikendamisel lisatavate juuksesalkude arv sõltub oma juuste pikkusest ja tihedusest. Tavaliselt paigaldatakse 100-140 juuksesalku, mis kinnitatakse keratiiniga. Loomuliku tulemuse saamiseks tuleb alati arvestada oma juuste hulgaga. Lisatavate juuksesalkude värvivalikut näete pildil.

Juuste tihendamiseks piisab 20-40 salgust. Sedasi saab ka oma juustesse kiiresti ja hõlpsalt triipe lisada. Värve võib sageli vahetada, ilma et peaks oma juukseid värvima.

Juuksepikendustesse võib teha lokke, neid võib värvida ja fööniga kuivatada nagu omi juukseid.

Olenevalt sellest kui kiiresti teie omad juuksed kasvavad, ootame teid 3-4 kuu möödudes juustepikenduste hooldusesse! Eemaldame pikendused ja kinnitame samad salgud tagasi juuksejuurtele või vahetame kõik uute vastu, olenevalt sellest, mis seisus pikendused on ja kui hästi olete nende eest hoolt kandnud.
juuksesalgudjuuksesalgudpikenduste lisamine
Teip-juuksepikendused

Teip-juuksepikendused kinnitatakse oma juustele tugeva ja pesukindla erilise teibi abil. Juustepikenduste silikoonpind asetatakse oma peanaha lähedale – see on juuksepõhja värvi ja ei jää juuste vahelt välja paistma.

Teip-juuksepikendustesse võib teha lokke, neid võib värvida ja fööniga kuivatada nagu omi juukseid.

Õigesti paigaldatud ja hooldatud teip-juuksepikendused püsivad kaunina 2-3 kuud. Seejärel ootame teid juuksepikenduste hooldusesse. Eemaldame pikendused ja kinnitame samad teibid tagasi juuksejuurtele või vahetame uute vastu, olenevalt sellest, mis seisus pikendused on ja kui hästi olete nende eest hoolt kandnud..
teippipidennykset

Fänniklubi facebookis