Mary Cohr näohooldused

CatioVital hooldus

personaalselt kohandatav sügavpuhastav ja ilu andev aparaadihooldus koos mehaanilise näopuhastusega
kestus 60-70 min, hind 70 EUR / 60 EUR

Kirjeldus: hooldus koosneb kolmest põhietapist – sügavpuhastav termomask (vajadusel ka mehaaniline puhastus), topeltionisatsioon (teie naha vajadustele vastava seerumgeeliga) ja lõõgastav massaaž eeterlike õlidega. Seejärel kantakse peale mask ja tehakse mehaaniline näopuhastus, hoolduse lõpetuseks valitakse kliendi naha vajadustega sobiv seerum ja kreemid.

Aparaadi tööpõhimõte: postiivse ja negatiivse elektroodi toimel tekib nahas galvaaniline vool, mis aitab hooldusel kasutataval seerumgeelil sügavuti imenduda.

Kellele: hooldus sobib igale vanusele, kõikidele nahatüüpidel ja seisunditele, kuna valikus on erinevad professionaalsed tooted (sügavpuhastavad geelid, seerumgeelid, essentsõlid, maskid, seerumid, kreemid). Hooldus on ohutu ja nauditav, klient ei tunneta masina tööd oma nahal, sobib ka rasedatele. Tulemus juba esimese hoolduse järel. NB! Hooldust ei tehta südamestimulaatoriga klientidele.

Tulemus: nahk on ilus ja puhas, jume ühtlane.

Sagedus: intensiivkuur on üks hooldus nädalas kuu aja vältel, edaspidi üks kord kuus.

CatioLift hooldus

nahka pinguldav hooldus läbi lihaste stimulatsiooni
kestus 60 min, hind 60 EUR / 55 EUR

Kirjeldus: hooldus koosneb 3 põhietapist – kudede stimulatsioon, mis väljutab kudedest jääkained, näolihaste stimulatsioon ning massaaž essentsõlidega. Seejärel kantakse peale mask ning lõpetuseks valitakse teie naha vajadustele sobiv seerum ja kreemid.

Aparaadi tööpõhimõte: madala sagedusega voolu läbi antakse närvilõpmetele impulss, mille tulemusel lihased tõmbuvad kokku ning selle tulemusel treenitakse näolihaseid.

Kellele: soovitavalt alates 30.-35. eluaastast, kuna tegemist on noorendava hooldusega, pinguldab nahka ja silub kortse. Antud hooldus on kui näolihaste  “trenn”. NB! Hooldust ei tehta südamestimulaatoriga klientidele.

Tulemus: kohene efekt, noorem välimus juba peale esimest hooldust, nahk on pingul ning kortsud silutud. Soovitav võtta kuurina.

Sagedus: Intensiivkuur on 1-3 hooldust nädalas kuu aja vältel, edaspidi 1-2 korda kuus.

CatioLift Deluxe hooldus

personaalselt kohandatav sügavpuhastav, ilu andev ja noorendav aparaadihooldus
kestus 100 min, hind 90 EUR / 80 EUR

Kirjeldus: kaks-ühes hooldus – Catiovital + Catio Lift hooldus. Alustuseks sügavpuhastav termomask, seejärel teostatakse topelt ionisatsioon (teie naha vajadustele vastava seerumgeeliga) ning järgneb kudede ja lihaste stimulatsioon. Hoolduse lõpus tehakse lõõgastav massaaž essentsõlidega, millele järgneb mask ning kantakse peale teie naha vajadustega sobiv seerum ja kreemid.

Aparaadi tööpõhimõte: positiivse ja negatiivse elektroodi toimel tekib galvaaniline vool nahas, mis aitab hooldusel kasutataval seerumgeelil sügavuti imenduda. Lihaste stimulatsioon toimub läbi madala sagedusega voolu. Närvilõpmetele antakse impulss, mille tulemusel lihased tõmbuvad kokku

Kellele: antud hooldus sobib kõikidele nahatüüpidel ja seisunditele, kõik kes soovivad läbi ühe hoolduse sügavpuhastada, toita ja noorendada oma nahka. Tegemist on noorendava hooldusega, seega soovitavalt  alates 30+.

Tulemus: puhas, ilus, pingul näonahk ning kortsud silutud.

Sagedus: Intensiivkuur on 1-2 hooldust nädalas kuu aja vältel, edaspidi 1-2 korda kuus.

Beaute Aromatique hooldus

Eeterlike õlide elujõud Sinu naha ilu heaks
kestus 60 min, hind 60 EUR /
55 EUR

Tutvustus: personaalselt kohandatav  rahustav ja lõõgastav hooldus. Koosneb kahest massaaži etapist, kus valitakse just sinu naha ja ilueesmärkidega kooskõlas eetrlikud õlid, seejärel kantakse peale Mary Cohri viie taime mask – roheline tee, sidrun, kurk, kummel, ingver. Lõpetuseks kantakse peale teie naha vajadustele sobiv seerum ja kreemid.

Kellele: antud hooldus sobib igale vanusele, kõikidele nahatüüpidel, kes soovivad lõõgastust  ning naudivad massaaži ja eeterlike õlide võlujõudu.

Tulemus: puhanud kaunis ja särav nahk.

Sagedus: intensiivkuur on üks hooldus nädalas kuu aja vältel, edaspidi üks kord kuus.

Beaute Lifting hooldus

näonahka siluv ja trimmiv hooldus pro-kollageeniga
kestus 60 min, hind 60 EUR /
55 EUR

Kirjeldus: alustuseks kasutatakse hüaluroonhappega kortsupliiatsit, mille abil töödeldakse kortsud kasutades ka spetsiaalseid massaaživõtteid. Järgneb  pro-kollageeni sisaldava pinguldava kreemiga massaaž ja  seejärel kantakse peale termomask, et intensiivistada kreemi toimeainete imendumist. Pro-kollageen imendub sügavuti ja pinguldab nahka.

Kellele: soovitavalt alates 30. eluaaastat, kuna tegemist on noorendava hooldusega, pinguldab nahka ja silub kortsud, annab särava ja värske jume.

Tulemus: näonahk on silmnähtavalt noorem ja värskem, kortsud silutud. Ideaalne hooldus enne tähtpäeva, et olla eriti särav ja nooruslik.

Sagedus: intensiivkuur on üks hooldus nädalas kuu aja vältel, edaspidi üks kord kuus.

Fänniklubi facebookis